Час роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

РусскийУкраїнська

+38 068 9357372
+38 095 1934264
+38 063 6562847
Замовити дзвінок

Гарантія та повернення запчастин

Якщо з якихось причин товар Вам не підійшов можна повернути або обміняти куплений товар на протязі 14 днів з дня покупки. Перед поверненням просимо Вас переконається в тому, що куплена у нас запчастина зберегла товарний вигляд і не має слідів установки на автомобіль.

У гарантійному випадку обмін або повернення можливе за умови, що установка запчастини була виконана на СТО. Тоді разом з товаром, який повертається, Вам необхідно вислати нижче перераховані документи:

  • Накладну магазину (не обов'язково)
  • Ліцензію, сертифікат (копію), де зазначено, що СТО , в якому проводилася заміна запчастини, має право на ремонт і обслуговування автомобілів (видає СТО)
  • Акт виконаних робіт. В акті обов'язково повинні бути перераховані встановлені запчастини (видає СТО)
  • Акт дефектації. У ньому повинна бути вказана причина повернення запчастини (видає СТО)

Після проведення експертизи і підтвердження гарантійного випадку наш магазин робить заміну або повертає повну вартість деталі.

Зверніть увагу. Якщо Ви самостійно «в гаражних умовах» виконували заміну повернення / обмін по гарантії не проводиться.

Умови гарантії на електротовари

Перед тим як ставити на свій автомобіль електротовари їх необхідно перевірити в сервісному центрі, який має право і можливість зробити таку діагностику.

У разі, якщо після діагностики запчастина виявляється несправної ми на протязі 3-х днів повертаємо Вам вартість деталі або робимо заміну.

Все електротовари після установки обміну та поверненню не підлягають.

Голосів:   15

 

.